Představujeme nového partnera Cars&Food festivalu: Vinařství Víno Hruška!

Vinařství Hruška, se připojilo k našemu festivalu s nadšením a vášní pro kvalitu. Jejich oddanost vínům a péčí o detaily se skvěle snoubí s naší láskou ke gastronomii, čímž vytváříme nezapomenutelné zážitky pro naše návštěvníky.

Kromě svého mistrovství ve výrobě vynikajících vín se Vinařství Hruška také vyznačuje svou silnou rodinnou tradicí a úctou k přírodě. Každá láhev vína z jejich sklípku je výsledkem péče o vinice s ohledem na životní prostředí a s důrazem na udržitelnost. Odměnou za jejich oddanost kvalitě a tradici je řada ocenění a uznání jak na národní, tak mezinárodní úrovni. Připojením se k našemu festivalu přináší Vinařství Hruška do našeho prostředí nejen výborná vína, ale také příběh vášně, oddanosti a respektu k přírodě, kterým se inspiruje a který sdílí s každým lahodným douškem jejich vín.

Co můžete očekávat od našeho nového partnera? Připravte se na bohatý výběr vín, který okouzlí vaše chuťové buňky. Ponoříte se do světa vín a objevíte jejich tajemství.Vinařství Hruška přinese našemu festivalu širokou škálu vín, které budou dokonalým doplňkem k vašemu oblíbenému jídlu. Přijďte se k nám připojit a společně oslavme radost z dobrého jídla, skvělého vína a nezapomenutelných zážitků!

Těšíme se na vás na Cars & Food festivalu!