O akci

Kombinace skvělého jídla, nabitého programu, skvělých hostů a špičkových vozů v tuning hale byla pro nás naprosto perfektní vidina. První ročník Cars & Food festivalu doplnil prestižní tuningovou akci Tuning show Trojhalí v roce 2022 a věříme, že při letošním druhém ročníku posuneme akci o mnoho úrovní výš!

Jak sraz Tuning show Trojhalí vznikl?

Do Ostravy za námi jezdilo mnoho nádherných aut, ale ty nejzajímavější kousky zde bylo těžké dostat. Halová akce v pěkném prostředí byla pro tunery dostatečnou motivací, aby přijeli. Tímto se nám podařilo v této unikátní hale dát dohromady přehled doslova jedinečných aut z celé ČR a dalších zemí.

Co akce Tuning show Trojhalí zahrnuje?

Tuning show Trojhalí pořádáme již od roku 2017. Jde o dvoudenní halovou akci pro špičkové upravené vozy v unikátním industriálním prostředí, kterou Trojhalí nabízí. Každoročně vítáme na naší akci mezinárodní účast s vozy ze Slovenska, Polska, ale i Maďarska. Také se snažíme akci neustále posouvat dále a každým rokem se snažíme připravit pro naše návštěvníky, ale i vystavující něco speciálního.
Jsme tým nadšenců do upravených a rychlých aut, proto se snažíme tyto auta přiblížit i všem ostatním blíže k srdci. Dbáme, abychom na akci mohli ukázat široké spektrum úprav, stylů a typů automobilů z co nejvíce koutů země. Každoročně se u nás můžete těšit na spoustu amerických, japonských, ale i evropských vozidel v decentních i razantních úpravách. U úprav neexistují hranice a proto jsme rádi, že naše akce nabídne opravdu velké množství specifických vozů a úprav, které si můžete na jednom místě prohlédnout v exkluzivním prostřední ostravského Trojhalí.

CARS & FOOD FESTIVAL

Proč jsme se rozhodli k akci Tuning show Trojhalí přidružit také Cars & Food festival?
Jako milovníci kvalitního jídla a skvělých aut nám tato kombinace přišla skvělá.
Spolu s plnou halou skvělých aut si tak můžete venkovní plochou, která bude taktéž auty obohacena projít několik stánků s jídlem různých kuchyní i dezerty ze všech koutů světa. Chceme, aby byl výběr stánků různorodý a aby si každý přišel na to své. Jelikož se zde setkáte také se stánky s pochutinami, které jste třeba ještě neměli, snažíme se, aby byla kvalita servírovaných jídel opravdu vysoká a Vy se tak nemusíte bát experimentovat i neobvyklé jídlo - a třeba v tomto naleznete to, co Vás zaujme nejvíce.
Již na prvním ročníku jsme měli zastoupení skvělých kuchařů z ČR, jmenovitě zakladatele Food Ateliéru, David Valíček a po jeho boku budete mít možnost potkat také Radka Kašpárka, majitele Restaurant FIELD v Praze, která se pyšní Michelinskou hvězdou. Radka můžete také dobře znát z televizních obrazovek, z kuchařského pořadu MasterChef Česko, ale taky mnoho dalších zajímavých osobností.

Věříme tak, že spojení aut a kvalitního jídla přinese neočekávané kouzlo a velikou oblibu ve vás všech.